Leverans ODM Likströmsmotor Borstlös motor Borstlös likströmsmotor BLDC-motor Elmotor Servomotor 57bl3a90 36V 24V 48V 8-poler 3000 rpm 185W 62W 125W 0,2n. M 0,4n. M 0,6n. M
"Kvalitet först, ärlighet som grund, uppriktigt stöd och ömsesidig vinst" är vår idé, i ett försök att skapa konsekvent och sträva efter excellens för leverans ODM DC Motor Borstlös Motor Borstlös DC Motor BLDC Motor Elmotor Servomotor 57bl3a90 36V 24V 48V 8poler 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M. För närvarande ser vi fram emot ett ännu större samarbete med utländska kunder baserat på ömsesidiga fördelar. Kontakta oss utan kostnad för mer information.
"Kvalitet först, ärlighet som bas, uppriktigt stöd och ömsesidig vinst" är vår idé, i ett försök att skapa konsekvent och sträva efter excellens förKinas borstlösa likströmsmotor och elmotorSpecialbeställningar med olika kvalitetsgrader och kundens speciella design accepteras. Vi ser fram emot att etablera ett gott och framgångsrikt samarbete med kunder över hela världen.
IE4-seriens motorer är burinduktionsmotorer konstruerade i enlighet med IEC-standarder och IE4-energieffektivitet.
Specifikation
| Standard | IEC60034-30-1 |
| Ramstorlek | H80-450MM |
| Nominell effekt | 0,75 kW–1000 kW |
| Grader eller energieffektivitet | IE4 |
| Spänning och frekvens | 400V/50Hz |
| Skyddsgrader | IP55 |
| Isoleringsgrader/Temperaturökning | F/B |
| Installationsmetod | B3, B5, B35, V1 |
| Omgivningstemperatur | -15°C ~+40°C |
| Den relativa luftfuktigheten bör vara mindre än 90 % | |
| Höjden bör vara lägre än 1000 m över havet | |
| Kylningsmetod | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Tull | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
| Tull | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |



Beställningsinformation
● Denna katalog är endast en referens för användare. Vänligen ursäkta att eventuella produktändringar inte leder till ytterligare specificering i förväg. Denna katalog är endast en referens för användare. Vänligen ursäkta att eventuella produktändringar inte leder till ytterligare specificering i förväg.
● Observera märkdata vid beställning, såsom motortyp, effekt, spänning, hastighet, isolationsklass, skyddsklass, monteringstyp och så vidare.
● Vi kan designa och producera specialmotorer enligt följande enligt kundens krav:
1. Speciell spänning, frekvens och effekt;
2. Särskild isoleringsklass och skyddsklass;
3. Med kopplingsbox på vänster sida, dubbla axeländar och specialaxel;
4. Högtemperaturmotor eller lågtemperaturmotor;
5. Används på platå eller utomhus;
6. Högre effekt eller särskild servicefaktor;
7. Med värmare, PT100 för lager eller lindning, PTC och så vidare;
8. Med kodare, isolerade lager eller isolerad lagerstruktur;
9. Med andra krav är "Kvalitet först, ärlighet som bas, uppriktigt stöd och ömsesidig vinst" vår idé, i ett försök att skapa konsekvent och sträva efter excellens för leverans ODM DC Motor Borstlös Motor Borstlös DC Motor BLDC Motor Elmotor Servomotor 57bl3a90 36V 24V 48V 8poler 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M. För närvarande ser vi fram emot ett ännu större samarbete med utländska kunder baserat på ömsesidiga fördelar. Kontakta oss utan kostnad för mer information.
Leverans ODM Kina borstlösa likströmsmotorer och elmotorer. Specialbeställningar accepteras med olika kvalitetsgrader och kundens speciella design. Vi ser fram emot att etablera ett gott och framgångsrikt samarbete i affärer med långsiktiga avtalsvillkor från kunder över hela världen.



