Släpringsmotorer
Tekniska data
| Ramstorlek | 280–800 mm |
| Produktion | 75–3150 kW |
| Märkspänning | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3,3KV/6KV/6,6KV/10KV/10,5KV/11KV |
| Monteringsarrangemang | IM B3 |
| Skyddsgrad | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Kylningsmetod | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Antal poler | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Isoleringsklass | FH |
| Omgivningstemperatur | Höjden bör vara lägre än 1000 m över havet; -15°C ~+40°C |
| Tull | S1 |
| Servicefaktor | 1.0 |
Skriv ditt meddelande här och skicka det till oss







